Novinky


[06.03.2008]

Sbírky

Neusl jsem na vavřínech jak by se mohlo zdát, dnes zavedeny sbírky...najdete je ve svém levém sloupci po přihlášení, můžete si založit sbírku a k ní přiřadit svá díla, v detailu autora pak můžete vidět jeho založené sbírky a díla k nim přiřazená...
[31.01.2008]

Velikost písma

Novou funkcí je možnost měnit velikost písma v dílech...o 1-2 stupně směrem dolů a 1-4 stupně nahoru...vše pomocí obdobných tlačítek jako je například na tučné písmo.
[04.01.2008]

Literatura

V levém dolním informačním boxu přibyl nový odkaz LITERATURA. Sami objevíte jeho funkčnost. Postupně budou přibývat další autoři a jejich díla tak aby jste si rozšířili své obzory :) Pokud by měl někdo z vás zájem se o tento chlívek starat, přivítám to, ozvěte se mi přes mailbox...
[31.12.2007]

Nový server

Dnes v brzkých ranních hodinách byl web přesunut na nový server...prozatím vše běhá v testovacím provozu...cílem je zajistit bezproblémový a rychlý chod s garantovanou dostupností 99.9%. Pokud se vše ukáže provozuschopné a bezproblémové, vrhnu se na další vzhledy, funkce a možnosti webu :) A btw. to co se stalo nedávno na literu, zde opravdu nehrozí, zásahy do softwaru budou prováděny jen pod mým dohledem...a pokud bych odjel někam mimo dosah internetu, tak za prvé nikdo se v tom vrtat nebude, a za druhé bude zajištěn technický dohled.
[17.12.2007]

Slam poetry 2007 - finále Brno

Videa ze Slam poetry 2007 (klikni zde). Určitě se mrkněte alespoň na vítěze :)
[30.11.2007]

Avízo

Pokud jste přihlášeni, máte možnost při vkládání komentáře k dílu nebo k zápisku do deníku zvolit autora komentáře, na kterého reagujete. Jemu pak přijde do mailboxu zpráva o vaší reakci.
[27.11.2007]

Datum narození

Je na vás, jestli uvádíte správné údaje nebo ne...trestat vás nebudu ;)...nicméně pro poctivce přibyla možnost nastavit si přesné datum narození, aby zobrazovaný věk odpovídal skutečnosti a nedocházelo tak k odchylce jednoho roku (v důsledku neznalosti systému vašeho dne a měsíce narození).
[26.11.2007]

Oblíbení autoři

Od nynějška máte možnost v oblíbených autorech určit, zda u něho sledovat pouze díla, nebo jen zápisky v deníku, anebo obojí. Ve výchozím nastavení je definováno pouze sledování děl, takže si to případně u svých oblíbenců přenastavte dle potřeby...
[19.11.2007]

Deníky

Novinka pro ty, kterým nestačí jedno dílo denně - deník. Samozřejmě nemusí sloužit jen pro psaní děl, ale i pro blogování ;) Více info v prvním deníkovém příspěvku u mě...

Další menší novinkou je možnost si nastavit u sebe v profilu stupeň kritiky, který u svých děl přivítáte. Nyní ho má každý nastaven na nejmírnější úroveň, prosím tedy aby jste si to případně přenastavili dle potřeby.
[11.11.2007]

Odsazení textu

Přidána podpora pro vkládání velkých mezer nejen pro odsazení textu (najdete to jako tlačítko TAB). Je možno vkládat více mezer za sebou...
[03.11.2007]

Vzhled meruňka a bonus okýnka

Takže ani ředkvička, ani citrón - ale meruňka :) A další vylepšující funkcí jsou náhledy pro anotace děl na úvodce a detaily autorů (a ty všude možně), stačí nad jménem autora chvilku podržet myš, a objeví se vám okno s jeho základníma údajema. Tato okna byla použita na více místech, sami objevíte kde všude. Ta hlavní novinka ale teprve přijde...potěší určitě písálky, kteří potřebují více prostoru ;) Již brzy ve vašem prohlížeči :)
[28.10.2007]

Komentáře a hlášení chyb, anotace

Bylo upraveno odesílání komentářů a hlášení chyb k dílům, takže by to již nemělo zlobit /těm co to někdy zlobilo a neodeslalo příspěvky/. A dále byla zrušena povinnost vyplnit anotaci.
[20.10.2007]

Upozornění autorů na chybu

U každého díla máte od nynějška možnost povolit posílání chyb na mailbox...pokud toto zaškrtnete, pak se u tohoto díla objeví dole formulář, kde může kdokoliv přihlášený zapsat připomínku, která se vám odešle na mailbox.
[18.10.2007]

Komentáře od nepřihlášených

Tento server se bude snažit vyhovět všem...a proto ke každému přidávanému dílu máte možnost povolit i komentáře od nepřihlášených uživatelů. Tyto anonymní komentáře, pokud je povolíte, máte možnost neomezeně mazat. Pokud by chtěl někdo povolit anonymní komentáře k již vloženým dílům na webu, nechť mi prosím napíše k jakým.
[15.10.2007]

Zarovnání profilu

Drobnost, která ale některé z vás asi potěší...v nastavení si můžete zvolit zarovnání textu "O uživateli" stejně jako je tomu u jednotlivých děl.
[13.10.2007]

Ukřičník

Na úvodku jsem přidal tzv. shoutbox, zde nazván Ukřičník. Slouží k vykřičení krátkých vzkazů apod., však vy už si poradíte co s ním. Křičet mohou i nepřihlášení, pokud to nebudou zneužívat, nechám to tak, uvidíme... A další nepatrnou novinkou je možnost vkládání obrázků z vaší galerie a formátovacích značek do vašeho profilu.
[11.10.2007]

Obrázky

Revoluce ;) No tak ne teda... v levém menu vám přibyl odkaz obrázky, kde si je můžete nahrávat dle libosti (maximální počet se rovná počet dní od registrace). V každém dílu které přidáte jich můžete ze své galerie použít kolik chcete, stačí vložit příslušný kód (kódy jsou viditelné jak v galerii tak při vkládání děl jako vyskakovací okno). Kdyby to nebylo někomu jasné, nebo něco fungovalo špatně, písněte do diskuze. Jo a btw. přidán nový vzhled - terminal.
[05.10.2007]

Ankety

Admin nikdy nespí...i na cestách ;) Ke každému dílku máte možnost vložit anketu, hlasovat mohou pouze přihlášení uživatelé (pokud by se objevilo více názorů pro to, aby mohl hlasovat kdodoliv nejen přihlášení, tak ta možnost tu je, jen se kdyžtak vyjádřete v diskuzi, a já to povolím).
[03.10.2007]

Pink skin

Nový růžový design...a proč? Pink for October je webová akce, která má upozornit na nebezpečí rakoviny prsu. Trošku vysvětlení a pár odkazů na Filově blogu, který mě na tuto akci upozornil.
[29.09.2007]

Video

Nejen písmenky je člověk živ :) Občas pokud narazím na nějaké zajímavé, vtipné, krátké video, uložím jej do sekce video...nejdete ji dole hned pod novinkama. Pokud narazíte na něco zajímavého vy, stačí mi poslat odkaz...ale konečné rozhodnutí zda vyvěsit nebo ne bych si s dovolením ponechal...berte to jen jako občasné zpestření...se ale roztrhl pytel s novinkama ;)
1|2|3|4
»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
bazi, Sluníčková
» narozeniny
jannulka8 [11], silver_fox [9], TualKraplak [12], Noira [13], Mins [13], Tereza Vlašánková [7], Hellhor [10], Oxfethriel [10], Lisbeth S. [10]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

MacBook Pro

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku