|
Někdo mi leží v žaludku
|
|
|
|
Drabble na 10 slov pro mého syna
slova:Robot, telefon, tančím, domečky, lžíce, čokoláda,lidi, kostičky, kytky,kolo.
|
|
Mnoho lidí má strach z vysokých cen energií a hledají úspory a nejrůznější opatření jak ušetřit. Jedno řešení se nabízí. Možná si někdo vzpomene na francouzský film.
|
|
Varování: Tato básnička není vhodná pro citlivé osoby a vegetariány !
|
|
|
|
Jen taková mini, co mi "přišla. Díky za ni...
|
|
dnešní ranní příhoda, hned je to ráno veselejší :D
|
|
|
|
I když je člověk sám v bytě, může zažít bžundu..
|
|
|
|
|
|
Na motivy mé oblíbené dětské knížky.
|
|
Rychle pryč.
|
|
Jednou se to stane.... :-)
|
|
I na měsíci může být sranda , zvlášť když tam člověk najde třeba Atari.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Adrianne Nesser :jsem ráda, že tu je, protože to co píše...je ze života a nikdo to neumí podat lehčeji:) dík adri:)


