|
Jedná se o mou retrospektivní (od nejnovějších po nejstarší texty uspořádanou) kolekci, kde se snažím zachytit většinu svých do určité míry hodnotných haiku. Po tomto souboru bude následovat ještě 2. část, kde dojdu až na úplný začátek v roce 2012. Myslím, že podobné soubory naskytnou zajímavý prostor k přemítání o genezi stylu.
Kdybych to měl shrnout, zhodnotil bych to auto-citátem:
Tak dlouho jsem měnil haiku, až nakonec změnilo haiku mě.
|
|
dnešní postřehy... jen pozorování, nic víc
|
|
Posílám soubor několika nových textů vč. jednoho staršího zrecyklovaného (podzim v Kunštátě)
|
|
|
|
... když je teď té lásky všude kolem
|
|
|
|
|
|
|
|
dlouho jsem nic nepsala, asi jsou to spíše mini...
|
|
18+ Taková smutná pravda
|
|
|
|
|
|
http://www.bregengemme.net/chrysanthemum/pages/en/current-issue.php
|
|
|
|
Takový normální život.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
stepik9 [14], Jindruch [14], Megynka [12], Big Nathanano [9], Élektra [3]» řekli o sobě
Singularis řekla o Severak :Programátor, obdivovatel veřejné dopravy. Mívá (pro mě) krásné, zajímavé a netradiční nápady. Nebojí se experimentů, občas vystavuje i záměrně nedopsaná díla. Dobře se mi čte.

