|
|
|
|
|
Haiku... či pokus o báseň renga. Uvítám názor, ostrou kritiku, rady a doporučení. :-)
|
|
Báseň psaná po hospitalizaci na psychiatrickém oddělení v roce 2016.
|
|
Na pobavení.
|
|
naše rodinná kniha
|
|
|
|
|
|
|
|
Co dodat.
|
|
|
|
Vybrané zo zbierky humorných poviedok.
|
|
Ten, co přijde
|
|
K této povídce se hodí znát povídky „Bezpracný zisk,“ „Mistr nad mistry“ a „Všechno dobré je pro něco ještě lepší.“ Není to však nutné, vše potřebné je vysvětleno ve vsunutém odstavci během děje.
|
|
Jen pocity jedné bláznivé ženské.
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Severka řekla o Lizzzie :Malá zářivá slunečnice, která píše duhovou poezii...která ráda tancuje v dešti...a po kapsách schovává lízátka a bublifuk...;) ;) ;)

