|
|
|
|
|
Jen si tu něco odložím
|
|
|
|
Aby řeč nestála. Jednoduchej obrázek, kterej svět docela určitě nezachrání. Není dobrý mít pořád hlavu jak balón :)
|
|
|
|
Co člověka nenapadne,
když čte báseň ženy vnadné,
do které svou touhu skryla,
něžným veršem vyjádřila...
|
|
|
|
Dvojitý limerick.
|
|
Dramatická mikropříhoda s tragickým koncem a mírně erotickým podtextem
|
|
místo obvyklého čtyřaněcomáloverší to nabobtnalo do tohohle objevného beztvarého moudra. Co už s tím, no...
|
|
Jiná doba, jiný mrav.
|
|
|
|
třeba je to dobře, ještě v tom nemám úplně jasno
...nebojte, nevracím se, jen mám po letech zas nohu v sádře a nemůžu nic dělat :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o Severak :Dlouho jsem přemýšlela, co napsat, ale ztrácím se v tom a nemám slov. Strašně silně mi imponuje a já nevím proč. Chci to zjistit!

