|
taková blbůstka, potřebovala jsem si jednu chvíli někomu vylít srdíčko a pro tenhle účel to posloužilo
|
|
Tož tak. :-)
|
|
|
|
...znovu aktuální?
|
|
Letos opravdu nemá důvod k radosti.
|
|
|
|
absurDNO… setkat se zas s básníky a poezii sdílet z očí do očí by se chtělo, tak aspoň posílám nahrávky hrůzné kvality
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dáme si rispet ze života.
|
|
...odpozorováno...
|
|
Už je to bez měsíce 8 let co jsem naposled vzal do ruky pero a papír, a tohle uvědomění mě děsí možná ještě trochu víc než to, že jsem ho vlastně do ruky ani nevzal a líně jsem to naťukal do klávesnice (styď se, Náčelníku!) A tak zase po letech, enjoy and recycle!
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o Severka :Hvězda naděje.....její světlo neroste ani neslábne....Je neměnou skutečností. Její slova dokáží vnést světlo i do těch nejtemnějších chvil.....Velmi si vážím jejího přátelství E


