|
Podzim je tak krásný, tolik rozmanitých barev je kolem...
|
|
I'm in love with my sparkling star which will shine forever... /anglicky + český překlad/
|
|
Nemůžeš změnit toho, kdo sám o změnu nestojí...
|
|
Kdysi dávno, kdy místo technických
služeb města, spravovalo městské byty OPBH (okresní podnik bytového hospodářství) se možná stala tato úsměvná a současně pro někoho děsivá příhoda.
|
|
jak jsem slíbil, tak činím. mé týrání zdejších čtenářů pokračuje i o víkendu!
|
|
První píseň složená pro klavír. Psáno původně duet.
|
|
Čerstvá píseň s lehce popovějším textem, než je u mě zvykem. AUDIO ZDE: https://soundcloud.com/tomcortes/tom-cortes-mesic
|
|
když jsem dostala svoje poslední vysvědčení na základce, přišlo mi fakt líto, že už je konec
|
|
Mělo se to jmenovat Oddálení, chtěl jsem to psát alespoň dva dny. Samozřejmě, kratší a promyšlenější by ty básně měli být. Tohle je jen takový odentrovaný textík. Zívám z anotací.
|
|
Ze sbírky: "Uvadlá květena"
|
|
jedna z mojich prezývok
|
|
|
|
|
|
Omluvte prosím sníženou kvalitu zpěvu...
|
|
Tak tohle je život..?!
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
prostějanek řekla o lidus :Náš šíleneček... ale občas pochybuji, že právě ona je nejšílenější... mám z ní teď děsnou radost... a doufám, že mi ta radost vydrží... její obrazy jsou nepopsatelné a krásné a vůbec... :)... jsem ráda, že jsem ji kdy poznala :)


