![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


hmmm.. pěkné jako vždy,hold jseš mistryně v citopopisu :)


Každý tvoje dílo je skvost! Do všech se dá záhadně zamotat a chvíli s nimi dýchat až do poslední tečky. Už se těším na další :)


hmm.. tak todle je opravdu mňamozní dílko,jsi prostě skvělá a neskutečně otevřená...zkrátka jako vždy :) jsem vcelku rád že jsem až teď začal listovat staršíma dílkama ,neb jsou zde skvosty :)


Připomínáš mi mojí sestru :)
Já hledám sama sebe
a Ty uvnitř mě hledáš kousky z ní.
/ A ona se ztratila v šeru /
Tohle mě vážně dostalo.
Já hledám sama sebe
a Ty uvnitř mě hledáš kousky z ní.
/ A ona se ztratila v šeru /
Tohle mě vážně dostalo.


Schovalas? Pak ho máš pro sebe napořád..
/..i když padlo, že ho jednou nebudeš chtít./
/..i když padlo, že ho jednou nebudeš chtít./


jujj :) pěknulé máš úžasnou tvúrčí fantasii ,prostě pošušňáníčko a balzám


..já jenom žasnu..jaké zajímavé myšlenky se ti asi honí v hlavě.. první dva verše se mě více než týkají - asi nejsem sama..a pokračování je až zvláštně rozomanité..líbí se mi i dodatek - ten modrej koberec se na mě směje - zkrátka - hodně zajímavá zamyšlení jsi naservírovala..ale opravdu, opravdu dobré..jen tak dál :)


jejich vlasy, vune, mirne zvlnena chuze...
at skutecne ci ne... krasne...
at skutecne ci ne... krasne...


Takový slunečný monolog, literárně mě text neoslovil, ale pocitově ano :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sasanka [13], Džejný [13], Wendy Janov [9]» řekli o sobě
Hunter řekl o Dream :Ta holka má v sobě smysl pro čtivej děj, talent na udržení pozornosti a už teď skupinu následovatelů. Best of luck... Snářko :D