komentáře k dílům uživatele :

10.06.2026 - 11:33

1
Vítej v klubu.

20.05.2026 - 23:21

2
Děsná nemoc.

19.05.2026 - 08:11

2
:-)

19.05.2026 - 08:11

2
Tak tak je skvělá!

19.05.2026 - 08:10

5
Trefná, stejně tak jako komentář od "Strachu" ...

15.05.2026 - 07:59

2
některé zajimavé obraty... omlouvám se ale rytmika připomíná podivné techno... :)

10.05.2026 - 22:40

5
Zahrádce říkáš. Dnešní hřbitovy připomínají spíš paneláková sídliště. A kolumbária králíkárnu. Dnes zpustlé zapomenuté židovské hřbitovy mají větší šmrnc než kdekterý příměstský cintorín.

09.05.2026 - 22:32

5
Je to tak.

09.05.2026 - 05:21

5
To je pravda.

08.05.2026 - 23:44

5
Co jste vy, byli jsme i my. Co jsme my, budete i vy. Memento mori.