přidáno 08.05.2026
hodnoceno 5
čteno 72(9)
posláno 0
Co tu ve vsi živo bylo, příběhů nespočet.
Avšak jak žili jsme spolu,
ležíme zde i nyní, už bez jediného sporu.

Dnes lidé pro mě cizí, žijí si tu jak v pohádce,
mějte však na paměti,
i vy jednou skončíte - na téhle zahrádce.
přidáno 19.05.2026 - 08:10
Trefná, stejně tak jako komentář od "Strachu" ...
přidáno 10.05.2026 - 22:40
Zahrádce říkáš. Dnešní hřbitovy připomínají spíš paneláková sídliště. A kolumbária králíkárnu. Dnes zpustlé zapomenuté židovské hřbitovy mají větší šmrnc než kdekterý příměstský cintorín.
přidáno 09.05.2026 - 22:32
Je to tak.
přidáno 09.05.2026 - 05:21
To je pravda.
přidáno 08.05.2026 - 23:44
Co jste vy, byli jsme i my. Co jsme my, budete i vy. Memento mori.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hřbitovní : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Zrozená omezenost

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :
Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming