![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Krásná, jen místy se mi zadrhává rytmus, nesedí počet slabik. Moc se mi líbí to přirovnání ke kopýtkům hříbat :-)


Krásně a plynule se mi to četlo až po stromy rozkvetly na dlouhý rok.Pak mi to přijde už zbytečně natažené,ale jinak je opravdu krásná ;)


Pěkné.
Mimochodem, není náhodou bralo překlep? Nemá tam být bradlo?
A ještě drobnost, za čárkou se dává mezera.
Mimochodem, není náhodou bralo překlep? Nemá tam být bradlo?
A ještě drobnost, za čárkou se dává mezera.


Zde jsou rýmy lepší než v básni, o níž jsme psala před chvilkou, vázanost také.
Překlep: až po Rˇím
pak nerozumím, co je - bralo
a celkově je /podle mě/ moc těch NEJ + TISICů - i když v básnické nadsázce.
Překlep: až po Rˇím
pak nerozumím, co je - bralo
a celkově je /podle mě/ moc těch NEJ + TISICů - i když v básnické nadsázce.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
OSLOVIT» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.