![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Krásná, jen místy se mi zadrhává rytmus, nesedí počet slabik. Moc se mi líbí to přirovnání ke kopýtkům hříbat :-)
Krásně a plynule se mi to četlo až po stromy rozkvetly na dlouhý rok.Pak mi to přijde už zbytečně natažené,ale jinak je opravdu krásná ;)
Pěkné.
Mimochodem, není náhodou bralo překlep? Nemá tam být bradlo?
A ještě drobnost, za čárkou se dává mezera.
Mimochodem, není náhodou bralo překlep? Nemá tam být bradlo?
A ještě drobnost, za čárkou se dává mezera.
Zde jsou rýmy lepší než v básni, o níž jsme psala před chvilkou, vázanost také.
Překlep: až po Rˇím
pak nerozumím, co je - bralo
a celkově je /podle mě/ moc těch NEJ + TISICů - i když v básnické nadsázce.
Překlep: až po Rˇím
pak nerozumím, co je - bralo
a celkově je /podle mě/ moc těch NEJ + TISICů - i když v básnické nadsázce.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Werushe řekla o Megs :Moje drahá Megs, píše ráda, píše hezky...a byla mi oporou...snad stále je:) Diky


