![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Kdopak asi bude mít z nákupu největší radost...? :-D
Maminka by pivo zabavila a vydávala podle zásluh.
Fotr se věnuje chlastu (Radegastu), proto mámě tu věc z plastu...
Naší Amálce jela naštěstí jen tráva a seno.
Takovou mamilarku by asi nedala.
Takovou mamilarku by asi nedala.
Krásné obrazy, jen by bylo fajn vylepšit rytmus, počítat slabiky. Hned by byla báseň ještě o level krásnější ;-)
V podstatě se mi líbí. Přijde mi akorát trochu kostrbatý verš:
z údolí cítit jde stoupat dým
I některé další by se daly lépe "učesat", nicméně i přesto má báseň svou atmosféru.
z údolí cítit jde stoupat dým
I některé další by se daly lépe "učesat", nicméně i přesto má báseň svou atmosféru.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.


