3100.gif
datum 29.10.2021
ying-yang 26, žena, tady
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 09.11.2021 - 17:29
komentářů8
Eleanthir: Děkuji :)
přidáno 09.11.2021 - 12:27
komentářů8
Alma Neradostná: Bravo! :-))
přidáno 08.11.2021 - 22:41
komentářů8
Psavec: Děkuji mnohokráte.
přidáno 08.11.2021 - 22:40
komentářů8
borovice: Děkuji moc za krásná slova, zahřála mě u srdce.
přidáno 08.11.2021 - 22:38
komentářů15
františek: Děkuji převelice :)
přidáno 08.11.2021 - 19:45
komentářů15
Alma Neradostná: hezký
přidáno 08.11.2021 - 19:39
komentářů3
Pěkný sonet.
přidáno 08.11.2021 - 19:35
komentářů8
Pěkně se povedla.
přidáno 08.11.2021 - 18:14
komentářů8
Sofistikovaná báseň. Ožívající obrazy jak obří nástěnné malby. Až z nich záklonu bolí za krkem. Přesto se člověk nemůže odtrhnout.
přidáno 08.11.2021 - 13:18
komentářů8
Dandy: Děkuji. Osobně se domnívám, že zaniklo všechno, což ovšem vůbec není na škodu...
přidáno 08.11.2021 - 07:53
komentářů8
Pěkné.
Snad v hrstkách popela nezanikla láska.
přidáno 07.11.2021 - 22:54
komentářů6
človiček: Děkuji za krásná slova a za uznání. Věřím, že tvůj únorový zážitek byl velice obohacující :)
přidáno 07.11.2021 - 22:51
komentářů3
človiček: Děkuji za zastavení a za hezká slova :)
přidáno 06.11.2021 - 23:40
komentářů6
V únoru jsem jsem se vnořil do ledové bystřiny. Bylo -16 stupňů a já měl narozeniny a toulal jsem se krajinou svého rodiště s Jendou Becherem. Byla to oslava života napříč jeho těžkostem. Každá buňka mého těla na to slastně vzpomíná. Jen mi to vytanulo na mysl. Máš čtivou formu. Je to pocitově prostorové, snadno empaticky uchopitelné.
přidáno 06.11.2021 - 23:20
komentářů3
To není špatný.....projev dřeně duše.Nevnímám to cynicky suše , kde že , sám s kmotrou kostky jsem hrál, plakajíc jsem se smál i bál. Trumf v rukávu já měl, eso vděčnosti vyděsilo spoluhráče. Ona jen vrškem strachu mávala, jenž mi k nohám spadl poražen.
přidáno 06.11.2021 - 13:38
komentářů6
Singularis: Děkuji za komentář a za uznání. Psala jsem to asi před rokem, ale vybavuji si, že to, že jsem se nakonec rozhodla pro formu dopisu, mi velmi usnadnilo práci, protože to dalo smysl takovému tomu "ráno jsem vstala, pak jsem dělala tohle a pak tohle". Marianne je opravdu jen náhoda, bylo to zkrátka první jméno, které mě zrovna napadlo.
přidáno 06.11.2021 - 13:32
komentářů6
Je podivuhodné, jak dokáže mozek taková nedořešitelná úloha „zavařit“ a jak těžké je se z toho pak vzpamatovat. Povídka je velmi dobře napsaná a stylizace do formy dopisu mi připadne vhodně zvolená.

Když jsem začal/a číst, jméno Marianne mi hned připomnělo Rozum a cit od Jane Austen, protože žádnou jinou Marianne neznám, ale ze zbytku je jasné, že to byla jen náhoda.
přidáno 06.11.2021 - 07:17
komentářů15
Alma Neradostná: Děkuji za tip. Podle Mapy.cz to v Kersku vypadá opravdu hezky, tak se tam jednou zajedu podívat (mám to dost daleko).
přidáno 06.11.2021 - 00:31
komentářů15
Singularis: Spíš ty úplně mimopražské. Líbí se mi třeba linka z Prahy do Poděbrad, která jezdí mimo jiné přes Kersko (ten les, kde se natáčely Slavnosti sněženek, kdybys náhodou nevěděl/a), což je dost pěkné místo. U nás v okolí (Praha-východ) také máme pár zajímavých.
přidáno 05.11.2021 - 18:43
komentářů15
Alma Neradostná: Také jsem mimopražák. Znáš linku 246 přes Zadní Kopaninu (dřív tam jezdila 256), linku 209 přes Xaverov (tam bývávali koně) nebo nějakou ještě zajímavější? Nebo máš na mysli spíš úplně mimopražské? Ještě se mi líbí linka 116 do Nebušic.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming