komentáře k dílům uživatele :

16.03.2024 - 15:10

4
Hezky jsi to napsal.

16.03.2024 - 13:29

9
Moc hezké. Nejvíc mě oslovilo poslední čtyřverší.

16.03.2024 - 11:18

9
Hanulka: Díky

16.03.2024 - 00:56

9
Dandy : ano je to krásné gesto. Děkuji.

14.03.2024 - 16:30

9
Mlčeti Zlato: Dík za přečteni

14.03.2024 - 16:30

6
Mlčeti Zlato: Děkuji

14.03.2024 - 14:31

9
Prvo sen každý den.

14.03.2024 - 14:20

6
Líbí se mi.

13.03.2024 - 06:53

9
pěkná, podávám dlaň :)

12.03.2024 - 16:14

9
Psavec: Děkuji

12.03.2024 - 15:53

9
Podaná dlaň je vzácné gesto.

12.03.2024 - 10:16

6
Hanulka: Děkuji

12.03.2024 - 08:37

6
Dandy : pravdivost života. Děkuji.

11.03.2024 - 22:44

6
Psavec: Děkuji

11.03.2024 - 22:21

6
Dobře jsi to napsal.

11.03.2024 - 18:52

4
Hanulka: Děkuji

11.03.2024 - 16:28

4
Dandy : taková jarní, děkuji.

10.03.2024 - 06:43

4
Psavec:Díky

09.03.2024 - 23:26

4
V lese je fajn.

08.03.2024 - 11:14

10
wojta: Dik za doplnění.
Ja na kole projel kde co jen tam jem nebyl.A to jsem daval 7 -8000km ročně