![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Nemohla jsem ji dočíst, asi jsem hnidopich, ale od kdy má jetel modravé kvítky?
Amen - nechť se stane
Amen - dokonáno jest
Kéž mnozí pochopí,
že je to ta nejlepší z mnoha cest.
Amen - dokonáno jest
Kéž mnozí pochopí,
že je to ta nejlepší z mnoha cest.
Brigita: Díky za komentář.vždy ty slova jen tak napíši,příjdou vždy jen tak.
"Když svoji hodnotu nehledáš v druhých,
snáze se potom nemotáš v kruzích." :-)
Tedy, pokud jsem Vaši báseň dobře pochopila....
snáze se potom nemotáš v kruzích." :-)
Tedy, pokud jsem Vaši báseň dobře pochopila....
já četl jednou tak nudnou knížku,
no za půlkou jsem se nemohl dostat
přes jednu stranu, četl jsem ji tak
padesátkrát tu stránku, ale film byl
dobrý
no za půlkou jsem se nemohl dostat
přes jednu stranu, četl jsem ji tak
padesátkrát tu stránku, ale film byl
dobrý
Na mostě byla zastávka,
nasedl jsem do autobusu,
máš slabší rozejezdy, ale
umíš to dobře rozvést
a odůvodnit.
nasedl jsem do autobusu,
máš slabší rozejezdy, ale
umíš to dobře rozvést
a odůvodnit.


