2922.gif
datum 27.01.2020
ying-yang 62, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 23.10.2025 - 11:43
komentářů9
Brigita: Děkuji zase psáno jen na fotku.
přidáno 23.10.2025 - 10:40
komentářů9
Moc pěkné.
přidáno 22.10.2025 - 23:02
komentářů9
Lotka: Homér: Děkuji
přidáno 22.10.2025 - 23:01
komentářů9
Psavec: Děkuji ,jen na fotku napsané co posla dnes ráno kamarádka.
přidáno 22.10.2025 - 22:49
komentářů9
Hezké vyznání stromu.
přidáno 22.10.2025 - 22:06
komentářů9
Krásný jako Rom.
přidáno 22.10.2025 - 22:05
komentářů9
Ma moc hezky zacatek
přidáno 19.10.2025 - 10:47
komentářů9
Yana: Děkuji za pěkný komentář.
I v trnkách nalezneme sladkost.
V zraněni ponaučení.
Ve slovech modrost.
V přatelych oporu.
Jen vnímat a nechodit
jako kůň s klapkami na očích.
Ikdyž ty mají scela jiný význam
přidáno 15.10.2025 - 09:31
komentářů9
Moc krásné, hledání radosti ze života v tom co můžeme všichni a mnozí to ani nevnímají, to co opravdu k životu potřebujeme je vlastně zadarmo, jen umět to vnímat
přidáno 14.10.2025 - 18:03
komentářů9
Psavec: Díky moc.
přidáno 14.10.2025 - 13:42
komentářů9
Moc se pocedla.
přidáno 13.10.2025 - 11:12
komentářů9
človiček: JKHartman: Děkuji vám za pěkné komentáře.
přidáno 13.10.2025 - 11:10
komentářů9
Paráda, nabíhaly obrazy, pocity, postoje
slunce spojí Nás v leže i ve stoje.
přidáno 13.10.2025 - 09:12
komentářů9
Ano... velmi hezké líčení podzimu
přidáno 13.10.2025 - 07:56
komentářů9
Brigita: Moc děkuji mám kni i fotku ale neumim ji sem dát.
přidáno 13.10.2025 - 07:49
komentářů9
Moc pěkná.
přidáno 10.10.2025 - 21:56
komentářů3
Povedená.
přidáno 10.10.2025 - 19:27
komentářů3
Yana: Děkuji moc ,včera jsem fotil západ slunce,skoda že se mi nedaři přidat ta fotka.
přidáno 10.10.2025 - 15:56
komentářů3
Hmmm, kdyby šlo vypnout se a spát...ale zas, nevznikly by tak hezké rýmy
přidáno 09.10.2025 - 13:36
komentářů11
Brigita: Moc děkuji
1 ... 9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23 ... 129
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :
teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming