![]() |
komentáře k dílům uživatele :
líbí se mi myšlenka, jen bych si trochu pohrála s verši :) např. "konec cos' mi dal" bych rozdělila takto
konec
co's mi dal
a možná bych poupravila poslední strofu, trochu se v ní ztrácím a nesedí mi předložky
Bylo to včera
a bylo to noc.
Nebo večer?
nebo
Bylo to ze včera
a bylo to z noci.
Nebo z večera?
Každopádně ještě jednou - líbí se mi myšlenka :)
konec
co's mi dal
a možná bych poupravila poslední strofu, trochu se v ní ztrácím a nesedí mi předložky
Bylo to včera
a bylo to noc.
Nebo večer?
nebo
Bylo to ze včera
a bylo to z noci.
Nebo z večera?
Každopádně ještě jednou - líbí se mi myšlenka :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".


