![]() |
komentáře k dílům uživatele :
líbí se mi myšlenka, jen bych si trochu pohrála s verši :) např. "konec cos' mi dal" bych rozdělila takto
konec
co's mi dal
a možná bych poupravila poslední strofu, trochu se v ní ztrácím a nesedí mi předložky
Bylo to včera
a bylo to noc.
Nebo večer?
nebo
Bylo to ze včera
a bylo to z noci.
Nebo z večera?
Každopádně ještě jednou - líbí se mi myšlenka :)
konec
co's mi dal
a možná bych poupravila poslední strofu, trochu se v ní ztrácím a nesedí mi předložky
Bylo to včera
a bylo to noc.
Nebo večer?
nebo
Bylo to ze včera
a bylo to z noci.
Nebo z večera?
Každopádně ještě jednou - líbí se mi myšlenka :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Rain» narozeniny
thoris [18], LoleHelča [16], Karla Koliniová [13], Let It Go. [12]» řekli o sobě
Singularis řekla o Máta :Opravdu se vyzná v psychologii a užívá si to. Píše úžasně dokonalé romány, jen mi nevyhovuje jejich výstavba: Vyhýbá se uvádění jmen postav a při čtení zprvu není zřejmé, co je důležité a co ne. Vše se odhaluje až postupně, což činí román napínavým a dodává mu spád.


