|
|
Včera v noci
šel ulicí
zjev, co bolí.
Včera v noci
něco jsme ztratili.
Bylo to nepotřebný.
Zavolej mi
a zkus něco říct.
Nikdo nic neví
a ja o moc víc.
Včera v noci
ztratil se sám
na ulici
konec cos' mi dal.
Bylo to včera
a bylo to v noci.
Nebo z večera?
Otupěly nám smysly.
šel ulicí
zjev, co bolí.
Včera v noci
něco jsme ztratili.
Bylo to nepotřebný.
Zavolej mi
a zkus něco říct.
Nikdo nic neví
a ja o moc víc.
Včera v noci
ztratil se sám
na ulici
konec cos' mi dal.
Bylo to včera
a bylo to v noci.
Nebo z večera?
Otupěly nám smysly.
líbí se mi myšlenka, jen bych si trochu pohrála s verši :) např. "konec cos' mi dal" bych rozdělila takto
konec
co's mi dal
a možná bych poupravila poslední strofu, trochu se v ní ztrácím a nesedí mi předložky
Bylo to včera
a bylo to noc.
Nebo večer?
nebo
Bylo to ze včera
a bylo to z noci.
Nebo z večera?
Každopádně ještě jednou - líbí se mi myšlenka :)
konec
co's mi dal
a možná bych poupravila poslední strofu, trochu se v ní ztrácím a nesedí mi předložky
Bylo to včera
a bylo to noc.
Nebo večer?
nebo
Bylo to ze včera
a bylo to z noci.
Nebo z večera?
Každopádně ještě jednou - líbí se mi myšlenka :)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.

