![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Každej led jednou roztaje. Jak říká Devils_PIMP s přihlédnutím k věku se dá přimhouřit oko nad tím, že je to celé takové jednoduché. Pozitivní je, že se ti to hezky rýmuje a má to nějakou uchopitelnou myšlenku. Negativní je:
https://www.youtube.com/watch?v=C65TN8j5OIE
a to mi naskočilo hned :( :)
https://www.youtube.com/watch?v=C65TN8j5OIE
a to mi naskočilo hned :( :)
Hele novy prirustek... No hele na 16 ... To neni zle... Vitej
1|2


