![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Milí moji, mne je jedno kde pracujú deti od 10 rokov. Mne sa táto úvaha páči a basta. Chválim SarahCa , a nech sa ti na Psancoch darí.:)
SarahCa: on už je rozdíl mezi holčičkou z Prahy, Olomouce a Horní Lhoty nad Úplavicí :-)
Severak: Ano, možná to není formulováno správně, ale nemusí jít nutně o práci jako takovou, spíše to bylo myšleno jako pomáhat kde se dá, musela se prostě hodně rychle začít učit žít ve světě dospělých ....
K Francii ... a není to tak trochu jedno ? Jaký je rozdíl mezi holčičkou z Paříže a třeba z Olomouce ?
K Francii ... a není to tak trochu jedno ? Jaký je rozdíl mezi holčičkou z Paříže a třeba z Olomouce ?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severak řekl o Stará neznámá :Ále... jedna stará známá ;-)


