![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Homér: No a já si doteď naivně myslela, kdovíjak na tebe nejsem hodná Houmí :D
Inspirativní, připomnělo mi to proč nesnáším starší může s igelitkou brrr.
To je moc dobré. Můj šálek čaje.
Až na ty překlepy, o kterých psal andrew . Lepší si to zkontrolovat před publikováním..
Až na ty překlepy, o kterých psal andrew . Lepší si to zkontrolovat před publikováním..
čemice = čepice? utěšujícíi = chybí M? Obsah: krásně obojetné - krása a strach, naděje a hnus, chlácholení a nehezkosti
Něco hodně podobného jsem tam jednoho rána zažil...když jsem utahanej z kšírování Harley Softeill někde na dálnici mezi Utah a Nevada dal pauzu na opuštěným parkovišti...a máš pravdu, jídlo strašný, naštěstí laciná pizza...a moc dobrý Chardone všude..kromě rezervací, samosebou...
Homér: byla, už jsem zpátky, tolik geologie, čerstvé a mladé, můžeš chodit po čase, čas se tam překládá v hmotu, je to skvělé. rezervace nejsou skvělé a jídlo se nedá jíst ale za to kamení to stojí, cítila jsem se ře by se lítat skoro dalo, i bez kaktusů.
Ty jsi v Arizone? Megazavist:-). Jojo, jak havranoviteho tak andskeho. Nejakej ferda nam cestou od colca kanonu nabizel petku s tekutinou, rikal, ze je v tom mezcal...you will fly like a condor. No nenapil jsem se od nej. Uzivej!
kdo jednou okusil nebe
a byl jím sveden
nemusí prosit
a touhu v kapse nosit
kdo jednou ochutnal slunce a jeho zář
neměl by strkat srdce pod polštář
kdo jednou viděl barvy nebe na mořské hladině
bude navždy připoután k pevnině
still wondering why love always has to be so painful amd stubborn.. and why we keep diving into this ocean..
PS: heaven seems a little closer when you are sitting on the beach.. hmm, maybe?
a byl jím sveden
nemusí prosit
a touhu v kapse nosit
kdo jednou ochutnal slunce a jeho zář
neměl by strkat srdce pod polštář
kdo jednou viděl barvy nebe na mořské hladině
bude navždy připoután k pevnině
still wondering why love always has to be so painful amd stubborn.. and why we keep diving into this ocean..
PS: heaven seems a little closer when you are sitting on the beach.. hmm, maybe?


