![]() |
komentáře k dílům uživatele :
neni důvod se pohoršovat nad vulgarismy, někdy takhle posraně se cítim taky, napsal si to tak bez obalu a mně se to líbí
Stesti - pesti
Navic melodie je trosku nedobra no - tak nam hezky vitejma pilne cvič
Navic melodie je trosku nedobra no - tak nam hezky vitejma pilne cvič


