![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Krásná i obsahově. Někdy je lepší někoho nechat jít dokud je to krásné.
možná se to děje aby se člověk přiučil a zjistil,jaký chyby by neměl dělat
silná a krásná...taky mám jednu takovou vzpomínku
joo taky to znám...v tu chvíli kdy někoho pozorujem je nám krásně,ale pak zjistíme,že nestačí jen pozorovat a chtít:)
to kdybych věděla....a kdybych věděla, jak dlouho mě to bude trápit, zachovám se jinak...
ani ryba ani rak
všední den ať odpálí prak
chcem jen ty suprové dny
se sluncem a splněnými sny
všední den ať odpálí prak
chcem jen ty suprové dny
se sluncem a splněnými sny
děkuji...jakékoliv kritiky si nesmírně vážím...a ta pozitivní zahřeje a povzbudí...dík :-)
Dneska jsem tiše pozorovala jednoho houslistu...;)...znám takový pocit o kterém píšeš...


