![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Krásná i obsahově. Někdy je lepší někoho nechat jít dokud je to krásné.
možná se to děje aby se člověk přiučil a zjistil,jaký chyby by neměl dělat
silná a krásná...taky mám jednu takovou vzpomínku
joo taky to znám...v tu chvíli kdy někoho pozorujem je nám krásně,ale pak zjistíme,že nestačí jen pozorovat a chtít:)
to kdybych věděla....a kdybych věděla, jak dlouho mě to bude trápit, zachovám se jinak...
ani ryba ani rak
všední den ať odpálí prak
chcem jen ty suprové dny
se sluncem a splněnými sny
všední den ať odpálí prak
chcem jen ty suprové dny
se sluncem a splněnými sny
děkuji...jakékoliv kritiky si nesmírně vážím...a ta pozitivní zahřeje a povzbudí...dík :-)
Dneska jsem tiše pozorovala jednoho houslistu...;)...znám takový pocit o kterém píšeš...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Cecidit angelus :Pokud má někdo vůli na sobě pracovat a brát si něco z kritiky, má šanci se v psaní výrazně zlepšovat. Této autorce nemusíte mít strach říct, že se vám něco nelíbí, pokud je to racionální, na chybě zapracuje a odvděčí se vám dobrým dílem!


