![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Česnek /také přípravek na zlepšení potence/ :D mi připadá geniální! Že vás bude vidět? Jak jinak by vás našli? A navíc... v pampeliškách nebo kukuřici se umí válet každej..! :D Moc líbí..!


taron: no, třeba nebylo v tu vhodnou chvílli nic lepšího poblíž... a právě proto našli, protože česnek :D
jak myslíš to "vás"? copak já jsem nějaký milenec? :)
jak myslíš to "vás"? copak já jsem nějaký milenec? :)


zrovna v česneku by vás bylo hodně vidět....hm...najít vás tak na louce plné pampelišek a jeteliny..., už i ta kukuřice by byla lepší než česnek ...ten přece není romantický :)
líbí ...
líbí ...


myslím, že velmi povedené, ale spíše bych to prodloužil, a tohle dal až na konec


To je krása... vánoční křehkost, ale přece trochu zebe do slov... Povedla se ti!


TualKraplak: ále... zas tak horké to nebude, né? :)


je to krásné..moc...tak když neslyší tvé vyznání ve větách , necítí ho , možná si není jistá , tak to vyznání na ni prostě vykřič, vyzpívej ...buď stručně upřímný...a uvidíme :)


Dott: děkuju za uznání, potěší.
To jsem ještě nebyl vychlastaný, akorát mělas velikánanakáskou sílu! Prostě náhoda v nezajímavém životě štilerovic
To jsem ještě nebyl vychlastaný, akorát mělas velikánanakáskou sílu! Prostě náhoda v nezajímavém životě štilerovic
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Chronoss [15], Kate [13], Inqiuisitor [11], Muninator [8], Lizzy [2]» řekli o sobě
xaire řekla o Erien, potulný bard :Přítel, který navždy zůstane v mém srdci.