![]() |
komentáře k dílům uživatele :
No, básně čtu málokdy - nerozumím jim, neoslovují mne. Komentáře k nim píšu zcela výjimečně.
Nevím, jestli má tahle báseň správný rým, ale ... oslovila mě epikou. "...visící bezmocně na svých pravdách" - ze života!
Nevím, jestli má tahle báseň správný rým, ale ... oslovila mě epikou. "...visící bezmocně na svých pravdách" - ze života!
Můj názor už znáš. Jen bych chtěla vyzdvihnout
když není nikdo kdo by o mne stál,
oddám se samotě, té slastné bezmoci,
v životě šašek - ve smrti král,
poslední verše mi zmizely do noci.
Celkově líbí.
když není nikdo kdo by o mne stál,
oddám se samotě, té slastné bezmoci,
v životě šašek - ve smrti král,
poslední verše mi zmizely do noci.
Celkově líbí.
je to dobry, teda spis je to zajimavy ...
Jo, je parádní! Hudba je moje největší láska a zároveň živobytí. Dík za tu báseň, něco takového už jsem dlouho potřeboval slyšet. Věřím, že se už neprobudím :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Dee řekla o BrS :Co o něm. Snad jen - takových lidí je pomálu. A já si vážim, že jsi tu s námi :)


