![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Ginnare: vanovaso: Yana: Jojo, ze života. Bohužel nemusíme chodit moc daleko. Díky za nakouknutí :-)
Nemůžu si pomoct, ale první co mě po přečtení těchto řádků napadlo, je současná situace ve společnosti po nedávné volbě prezidenta. Vím, ta báseň s tím má společného pramálo, ale nějak mi to hned vytanulo na mysl. A to i přesto, že je mi tahání politiky do poezie doslova protivné. Omlouvám se Ti za to ale… možná to pro Tebe bude zajímavý pohled na to, že i takhle může čtenář báseň vnímat.
Četl jsem ji víckrát a musím říct, že se mi líbí čím dál víc. Souhlasím s ostatními, že je odlišná od Tvých jiných, ale přesto jsi to stále Ty se svou křehkostí, vnímavostí a s duší na dlani…
Četl jsem ji víckrát a musím říct, že se mi líbí čím dál víc. Souhlasím s ostatními, že je odlišná od Tvých jiných, ale přesto jsi to stále Ty se svou křehkostí, vnímavostí a s duší na dlani…
Velká voda mě děsí. To už je asi doživotní úděl vytopených...
Zaujala mě :)
Zaujala mě :)
DDD: mam taky par basni, ktere vybocuji z me typiscke.tvorby. ale to k tomu taky.patri, vzdyt je svoboda slova a rozhodne se ti povedla, jen jsem ji v hlave porovnavala s temi tvymi znackovymi :) a kdy vyjde sbirka? Nebo uz vysla?
Taková...ze života, k zamyšlení...umění je čekat, větší, nic neočekávat, zajímavý počin
ioreth: Hrozně jsem váhal, jestli to sem dát. Ale asi jsem vlastně rád. Moc díky za zastavení a za tvůj názor :-)
ioreth: To je jedna z těch, které přijdou už téměř hotové. Moc mě těší, že se ti líbila :-)
Naprosto nejkrásnější první sloka, zbytek básně jen dotváří dokonalý epilog.
DDD: Netuším jaký byl záměr. Obrazy tam stále máš a jsou pěkné jako vždy. spíš šly do pozadí než aby tam nebyly. Člověk se víc soustředí na myšlenku díla než na pocit ze čtení z díla jako takového, což jsem měl u tebe rád. Já jen abychom se chápali :)
Lasak: No, trochu jsem se přeobrazoval u té předchozí :-) Tohle mělo znít co nejpřirozeněji. Nevyumělkovaně. Soudě podle tvého komentáře, to asi víceméně klaplo. Děkuju za tvůj zajímavej názor a pohled na věc, popřemýšlím o něm :-)
Jsi a snad jsi vždycky byl ( minimálně od doby, co tě čtu pravidelněji) dobrý v obrazech. Tady mi přijdou trošku potlačené na úkor myšlenky básně. Pro mě osobně je to škoda.
Okouzlení bytím "jen tak". Připomíná mi to šťastné chvíle. Díky.
Yana: To je dobrá myšlenka. Napadá mě, že právě není potřeba pořád řešit, jak co dopadne. Většina věcí se nějak vyřeší sama. Často docela překvapivě, často docela brzo a většinou úplně jinak, než si ve svých obavách představujeme. Vlastně na to docela spoléhám :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Singularis řekla o ThePočly :Přemýšlí o věcech, které se jí dějí, a záleží jí na nich. Její úvahy často mají hloubku a opravdu stojí za to si je přečíst a popřemýšlet o nich.


