![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Krásná vzpomínka. Tvůj dědeček je s tebou. Zvládneš to. :-)
Ocitla jsem se na chvíli v chalupářské spižírně. Tak na mě ta atmosféra dýchla. :-) Ale neboj, vykreslila jsem si tam i ty hvězdy a naději. ;-)
DDD: :-( To mě mrzí. Takové chování umí vždycky překvapit a myslím, že nejen tebe. Ať je všechno špatné pryč a je brzo zase dobře!
none: No, ona vlastně asi od toho prostředka tak trochu začala. Jsem rád, že se ti líbila :)
Pro mne nejdřív ta prostřední strofa, ale pak se vrátila na začátek a zůstala tam...má více vrstev... celá je hezká, báseň...
Yasmin: Taky jsem tady pár týdnů nebyl. Moc mě těší, že jsi zašla právě sem. Doufám, že se tady zas brzy objeví něco od Tebe. A díky! :-)
Yasmin: Bohužel bude mít ještě asi pokračování. Minulý týden jsme stěhovali kamarádku. Zjistil jsem, že lidská mstivost, chamtivost a zákeřnost neznají žádné hranice. Divím se, že mě to ještě překvapuje. Ale vlastně nejhorší by bylo, kdyby přestalo...
Yasmin: Vypadá to, že poslední běžky byly před týdnem. Jen už ne u nás, ale v Orlických horách. Tak holt zas napřesrok :-)
none: Tak teď už je, ve skleníku lezou ředkvičky, okno mám plné paprik a rajčat a na stromě visí nová budka pro poštolky :-)
Zastesklo se mi po poezii. A šla jsem na jistotu :) ... a je to moc příjemný přečíst si zase něco tvého :)!
Bohužel to zatím vypadá, že to bylo fakt jen na tu chvilku. Příští týden má u nás zas chumelit. Ale namotivovalo mě to tak, že jsem včera vysel asi třicet paprik :-)
Tak ono to opravdu existuje. Vždycky v druhé půli ledna jeden den či hodinu jaro dýchne do zimy. Asi abychom to vydrželi.
Mlčeti Zlato: Kéž by... Tak hlavně, abychom nepřezráli. Těší mě, že Tě zaujala.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Mitzi řekla o veronika :Neznám ji osobně, ale podle toho, co se dá vyčíst z její tvorby je to mimořádný člověk. Veroničina práce se dá rozdělit do dvou kategorií - skvělá a ještě lepší^^


