1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 24.04.2019 - 21:55
komentářů7
Krásná vzpomínka. Tvůj dědeček je s tebou. Zvládneš to. :-)
přidáno 24.04.2019 - 21:42
komentářů6
Ocitla jsem se na chvíli v chalupářské spižírně. Tak na mě ta atmosféra dýchla. :-) Ale neboj, vykreslila jsem si tam i ty hvězdy a naději. ;-)
přidáno 16.04.2019 - 14:22
komentářů6
Je z ní trochu těžko, a přece ty hvězdy jsou plné naděje :-)!
přidáno 16.04.2019 - 14:17
komentářů14
DDD: :-( To mě mrzí. Takové chování umí vždycky překvapit a myslím, že nejen tebe. Ať je všechno špatné pryč a je brzo zase dobře!
přidáno 16.03.2019 - 21:08
komentářů6
Pálí...
přidáno 14.03.2019 - 21:59
komentářů6
none: No, ona vlastně asi od toho prostředka tak trochu začala. Jsem rád, že se ti líbila :)
přidáno 13.03.2019 - 17:52
komentářů6
Pro mne nejdřív ta prostřední strofa, ale pak se vrátila na začátek a zůstala tam...má více vrstev... celá je hezká, báseň...
přidáno 13.03.2019 - 07:31
komentářů10
Yasmin: Taky jsem tady pár týdnů nebyl. Moc mě těší, že jsi zašla právě sem. Doufám, že se tady zas brzy objeví něco od Tebe. A díky! :-)
přidáno 13.03.2019 - 07:28
komentářů14
Yasmin: Bohužel bude mít ještě asi pokračování. Minulý týden jsme stěhovali kamarádku. Zjistil jsem, že lidská mstivost, chamtivost a zákeřnost neznají žádné hranice. Divím se, že mě to ještě překvapuje. Ale vlastně nejhorší by bylo, kdyby přestalo...
přidáno 13.03.2019 - 07:16
komentářů6
Yasmin: Vypadá to, že poslední běžky byly před týdnem. Jen už ne u nás, ale v Orlických horách. Tak holt zas napřesrok :-)
přidáno 13.03.2019 - 07:14
komentářů7
Yasmin: Ale letos nás napíná, co?
přidáno 13.03.2019 - 07:13
komentářů7
none: Tak teď už je, ve skleníku lezou ředkvičky, okno mám plné paprik a rajčat a na stromě visí nová budka pro poštolky :-)
přidáno 08.03.2019 - 22:52
komentářů7
To je krása :) Taky se vždycky nemůžu už jara dočkat...
přidáno 08.03.2019 - 22:46
komentářů6
Ta je tak nádherná :)! Běžky závidím, hlavně bez těch lidí :)!
přidáno 08.03.2019 - 22:38
komentářů14
Je z ní zima. Na duši. Úžasně to umíš vystihnout.
přidáno 08.03.2019 - 22:35
komentářů10
Zastesklo se mi po poezii. A šla jsem na jistotu :) ... a je to moc příjemný přečíst si zase něco tvého :)!
přidáno 12.02.2019 - 23:57
komentářů7
Nebude, taky pořád sadím, před stodolou... :)
přidáno 07.02.2019 - 06:41
komentářů7
Bohužel to zatím vypadá, že to bylo fakt jen na tu chvilku. Příští týden má u nás zas chumelit. Ale namotivovalo mě to tak, že jsem včera vysel asi třicet paprik :-)
přidáno 06.02.2019 - 09:53
komentářů7
Tak ono to opravdu existuje. Vždycky v druhé půli ledna jeden den či hodinu jaro dýchne do zimy. Asi abychom to vydrželi.
přidáno 06.02.2019 - 08:14
komentářů8
Mlčeti Zlato: Kéž by... Tak hlavně, abychom nepřezráli. Těší mě, že Tě zaujala.
1 ... 12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26 ... 155
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Mitzi řekla o veronika :
Neznám ji osobně, ale podle toho, co se dá vyčíst z její tvorby je to mimořádný člověk. Veroničina práce se dá rozdělit do dvou kategorií - skvělá a ještě lepší^^
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming