![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Co mám psát, tvé básně jsou vždy dobré , takové lehce posmutnělé....náladové...:))
Mno ... Jeste trošku lehceji a uz tu basnicku odvane mrknuti oka ...
Já si dávám oddech ... Tve basne mě dostávají do smutku... Coz je vlastne dobre... Hmmm
Yana: dík :-) k tomuhle mě inspirovala docela neznámá knížka "Pláň Tortilla" - ta mě fakt nadchla
Steinbecka miluju. Neznámému bohu, Nebeské pastviny, Hrozny hněvu už dlouho jsem po nich nesahla, navnadil si mě co začnu číst. Povedla se ti.
Moc krásné..., to čisto a lehounce smutno , jak v zasněžených zahradách, to miluji :)))
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
loner řekl o DDD :Nejenže miluje ibišky, píše také dobré básně. A kromě básní je fajn parťák do diskusí ... jo, to je DDD :)


