![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Ok, rozumím. Bylo by fajn, zařadit báseň do těch smutných nebo těch o zklamání.
Určitě se mi to líbí.
Je tak mimochodem, vztaženo i k ostatním tvým básním, dle mého máš tato díla zařazena z 90% do správných kategorií.
Vztaženo k předešlému, myslím si, že když si nejsi jistý, do které kategorie báseň zařadit, zařadíš ji prostě do ostatních. Ne spousta autorů to tak dělá.. jsem přesvědčený o tom, že spousta mladých holek své básně řadí automaticky do těch o lásce. Nechápu to.
Je tak mimochodem, vztaženo i k ostatním tvým básním, dle mého máš tato díla zařazena z 90% do správných kategorií.
Vztaženo k předešlému, myslím si, že když si nejsi jistý, do které kategorie báseň zařadit, zařadíš ji prostě do ostatních. Ne spousta autorů to tak dělá.. jsem přesvědčený o tom, že spousta mladých holek své básně řadí automaticky do těch o lásce. Nechápu to.
Je to miniatura, takže stojí za přečtení de facto každému, kdo chce rychle napsat krátký komentář bez dlouhého hloubání nad dílem. Je to prostě jen pár řádků od autora. I tak bych si dával pozor na správně zvolená písmenka i všechny znaky.
Myslím si toto v bodech
A.) 2. řádek má končit otevřenou otázkou.
B.) 3 .řádek má končit spíš otevřenou otázkou, jestli-že 4. řádek začíná slovem "když"
C.) lepší by bylo napsat slovo "slunce" s velkým "T"
D.) 7 .řádek má končit spíš otevřenou otázkou, jestli-že 8. řádek začíná slovem "jak"
Myslím si toto v bodech
A.) 2. řádek má končit otevřenou otázkou.
B.) 3 .řádek má končit spíš otevřenou otázkou, jestli-že 4. řádek začíná slovem "když"
C.) lepší by bylo napsat slovo "slunce" s velkým "T"
D.) 7 .řádek má končit spíš otevřenou otázkou, jestli-že 8. řádek začíná slovem "jak"
..místo "zbude" bych napsal "zbyde" a místo "ti" bych napsal "Ti"
JSH: Díky za (bohužel nic neříkající) kritiku. Co konkrétně ti na ní připadá špatné? Rád bych se nad tím zamyslel. Btw - čtyřverší není báseň?
A já moc doufám, že Ty na duši nezhubneš! Moc se těším, až nám příště odkryješ její další část :)
holka.přes.ulici: Tak snad jsem tě nezklamal :) Díky moc za návštěvu!
Amadeo´´: Jsem rád, že jsi se tu stavil :) Díky za pochvalu, vážím si toho.
Tvé básně v sobě mají nepopiratelnou atmosféru.. Opět krása.
"...ticho, jako když po tmě mlčí němí."
To si budu ještě dlouho pamatovat, krásný obraz...
To si budu ještě dlouho pamatovat, krásný obraz...
vanovaso: Mizim Vdálce: Díky moc, mám radost, že se líbí :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o jednou uklouznu na slupce od banánu :adel:-) sestrenice;)


