1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 20.12.2014 - 20:36
komentářů24
Líbí se mi.)
přidáno 20.12.2014 - 16:11
komentářů24
Nádherná a mému srdci velmi blízká. Občas padám únavou z toho hraní hry jménem Život...
přidáno 20.12.2014 - 16:09
komentářů24
DDD: ja chci taky na koncert!!! :)
přidáno 20.12.2014 - 14:11
komentářů24
ŽblaBuňka: poll: Ailin: Díky moc za návštěvu :-)
přidáno 20.12.2014 - 13:13
komentářů24
doznívá mi v duši
přidáno 20.12.2014 - 06:59
komentářů24
Povedená :-)
přidáno 19.12.2014 - 23:46
komentářů24
Ten název mi připomíná Čaroděje ze země Oz...
přidáno 19.12.2014 - 23:33
komentářů24
vanovaso: Díky moc :-)
přidáno 19.12.2014 - 23:33
komentářů24
Severak: OK, třeba se toho oba dožijem :-)
přidáno 19.12.2014 - 23:30
komentářů24
Amelie M.: No jo, mám takový nějaký posmutnělý období, nebo co... ale dneska mi začaly prázdniny :-) Dík :-)
přidáno 19.12.2014 - 23:00
komentářů24
musela jsem jí přijít na chuť.. ale po třetím poslechu jsem do ní pomalu pronikla.. ona je vlastně děsně smutná, sakra.. ale hezká.. :-)
přidáno 19.12.2014 - 22:13
komentářů24
dej vědět, až bude koncert ;-)
přidáno 19.12.2014 - 19:50
komentářů24
Nádherná... a hudba a hlas to jen umocňují...
přidáno 09.12.2014 - 19:45
komentářů34
Mankote!!!
Tolik slov pro pár slov, i když na mou duši pěkných. ;o)))
přidáno 09.12.2014 - 14:28
komentářů18
Yasmin: To jsem moc rád. Tvoje slova taky vždycky pohladí :-)
přidáno 09.12.2014 - 14:27
komentářů34
Lizzzie: taron: Yasmin: Moc díky za váš čas. Těší mě, že se líbila :-)
přidáno 09.12.2014 - 14:26
komentářů34
Sucháč: Díky ti moc za tahle krásná slova, vážím si toho :-)
přidáno 09.12.2014 - 14:25
komentářů34
Leslie: No jo, dvoje pampelišky za sebou... Ale je to vážně jen náhoda :-) Moc děkuju za zastavení :-)
přidáno 09.12.2014 - 14:22
komentářů16
Jindruch: Ailin: Moc děkuju :-)
přidáno 08.12.2014 - 23:40
komentářů34
Napsat něžnou a příjemnou báseň a vyhnout se kýči je umění...jsi umělec, neb to dokážeš...a někteří lidé mají prostě mindrák z toho, že to nedokážou...
1 ... 85|86|87|88|89|90|91|92|93|94|95|96|97|98|99 ... 155
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Sokolička řekla o Adrianne Nesser :
Pro mě hodně zvláštní a silná slečna... Její básničky mě vždycky něčím dostanou a proto je ráda čtu. Adrianne, jsem ráda, že jsem ti mohla trochu nakouknout do duše, buď přesně taková, jaká chceš bejt! (Protože to jsi ty...)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming