![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Nádherná a mému srdci velmi blízká. Občas padám únavou z toho hraní hry jménem Život...
Amelie M.: No jo, mám takový nějaký posmutnělý období, nebo co... ale dneska mi začaly prázdniny :-) Dík :-)
musela jsem jí přijít na chuť.. ale po třetím poslechu jsem do ní pomalu pronikla.. ona je vlastně děsně smutná, sakra.. ale hezká.. :-)
Mankote!!!
Tolik slov pro pár slov, i když na mou duši pěkných. ;o)))
Tolik slov pro pár slov, i když na mou duši pěkných. ;o)))
Lizzzie: taron: Yasmin: Moc díky za váš čas. Těší mě, že se líbila :-)
Leslie: No jo, dvoje pampelišky za sebou... Ale je to vážně jen náhoda :-) Moc děkuju za zastavení :-)
Napsat něžnou a příjemnou báseň a vyhnout se kýči je umění...jsi umělec, neb to dokážeš...a někteří lidé mají prostě mindrák z toho, že to nedokážou...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Sokolička řekla o Adrianne Nesser :Pro mě hodně zvláštní a silná slečna... Její básničky mě vždycky něčím dostanou a proto je ráda čtu. Adrianne, jsem ráda, že jsem ti mohla trochu nakouknout do duše, buď přesně taková, jaká chceš bejt! (Protože to jsi ty...)


