1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 02.01.2015 - 19:38
komentářů15
Ailin: Myslím, že určitě ví, co dělá. Kéž bychom tomu dokázali rozumět :-)
přidáno 02.01.2015 - 19:35
komentářů34
zbytečná slova, ano,... taky mám jednu podobnou... moc pěkná...
přidáno 02.01.2015 - 19:34
komentářů34
:)) Rozhodně nevěřit!
přidáno 01.01.2015 - 10:57
komentářů15
"Ó Velký Duchu, jehož hlas slyším ve větru,
jehož dech oživuje svět..." (indiánská modlitba). Ta slova v dešti budou podobná... taky jim ráda naslouchám. A růže na zimní Slunovrat? Mám pocit, že je teď tak zvláštní čas, že nejen růže se chovají jinak, než jsme zvyklí. Snad Velký Duch ví, co dělá.
přidáno 30.12.2014 - 16:27
komentářů15
Amelie M.: Taky mi to tak připadá... dík za tvůj čas :-)
přidáno 30.12.2014 - 16:26
komentářů15
Lenča: taron: Psavec: Díky za vaše slova :-)
přidáno 30.12.2014 - 11:20
komentářů15
Hezká, líbí se mi.
přidáno 28.12.2014 - 22:04
komentářů15
první dvě sloky mě velmi oslovily.. ale báseň, jako celek, je stejně úžasná.. a k obsahu.. no, nejsem ráda.. já ne.. protože věci nejsou, jak mají být..
přidáno 28.12.2014 - 20:25
komentářů15
velmi milá...,prosincově jarní :-)
přidáno 28.12.2014 - 18:34
komentářů15
Krásná :)
Buďme rádi za všechno krásné - kdykoli .)
přidáno 28.12.2014 - 15:58
komentářů15
Zamila: vanovaso: Díky za zastavení :-) Myslel jsem to trochu jinak. Ten déšť může znít jako vzkaz. Nevím, jestli je úplně dobrý, že v prosinci kvetou růže. Jakkoli je to hezký. Ale možná ano, třeba to tak vlastně má být. Já nevím.
přidáno 28.12.2014 - 15:43
komentářů15
hezká, já myslím, ano zastavit, a býti rádi , že jsme...
přidáno 28.12.2014 - 15:15
komentářů15
Jééé, to je pěkný :-) Taky mam čerstvou báseň o růžích :-)
přidáno 23.12.2014 - 09:30
komentářů24
VKate: Už jsem to tady někde psal - třeba se toho jednou dožijem :-) Díky za návštěvu :-)
přidáno 23.12.2014 - 09:28
komentářů24
Zamila: Noty asi nebudou. Kdo by se s tím taky psal? Vlastně by to ani nemělo cenu, protože máloco zahraju dvakrát po sobě úplně stejně. Kdybych si to zapsal do not, musel bych se to naučit a dodržovat a to by mě už pak nebavilo :-) A dík moc :-)
přidáno 23.12.2014 - 09:20
komentářů24
Lenča: Timothy A. Postovit: taron: Kalimero: Díky moc všem :-)
přidáno 22.12.2014 - 20:35
komentářů24
hm..., jakoby mi tam něco vadilo a už vím co, asi ten smutek, jakási bezmoc...

nádherná
přidáno 21.12.2014 - 12:50
komentářů24
pěkný hlas.:) :D
přidáno 20.12.2014 - 23:43
komentářů24
DDD: bezva, užívej volno :)
přidáno 20.12.2014 - 22:40
komentářů24
Krásná ... a opět se dožaduji not ! :-D
1 ... 84|85|86|87|88|89|90|91|92|93|94|95|96|97|98 ... 155
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming