|
|
|
|
|
Budu rád za kritiku
|
|
|
|
|
|
básen věnovaná mé drahé polovičce :)
|
|
Láska od slova laskat
|
|
Čím se láska projevuje? Bolestí nebo radostí?
|
|
|
|
jedna stránka z poznámek ....pro zastydlý puberťáky, jako jsem já... úroveň : nízká
|
|
Napíšu po staru: Enjoy and Recycle
|
|
|
|
|
|
Jedná se o báseň na motivy stejnojmenného filmu
|
|
|
|
Různý pohled na zimu jsem vměstnal do haiku.
|
|
Příběh moci vykoupené smlouvou s ďáblem, nevinnosti zrazené krutostí a kletby, která přežila staletí.
|
|
Má první kapitola mé dlouhé knihy, doufám, že se vám bude líbit. A byla bych ráda, kdyby jste mě zkritizovali :) Abych mohla své psaní velepšovat.
|
|
Krekry.
|
|
Myslím na tebe... Lehce.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Hunter řekl o Pampeliška13 :Básnířka, která na svůj věk má obrovský talent, a jejíž básně o lásce mi v ní zase vrátily víru. :-)

