|
každý z nás něco zažil a něco prožil :) a je jen na nás jak se s tím dokážeme vyrovnat :)
|
|
...
|
|
|
|
...aneb kde není wifina, není život?
|
|
Mladá dívka Catharin, je od dětství v sirotčinci. Je však jiná než ostatní děti. Catharin ještě stále netuší co jí život přichystal a co je zač, vše nabere rychlí spád. Jak se Cate popere se svým osudem?
|
|
aneb ohraná hororová klíše :)
|
|
Strašlivý neúspěšný pokus o sebemord.
|
|
Nepochopitelná básnička s narážkami na lásku mezi vlkodlakem a člověkem.
|
|
|
|
|
|
|
|
...
|
|
Sofie a Emma, jako černá a bílá, tak rozdílné jsou a přesto stále spolu. Až do teď. Jedna noc, jeden bar, jedno auto, les, ticho a tma.
|
|
...
|
|
|
|
křik
|
|
|
|
|

