|
... nejsem stár - jen se tak koupu ve vědru s pěnou
|
|
|
|
Chci se zas smát ...
|
|
|
|
|
|
Těžko toto zařadit... Je dobré k tomu přečíst dílo "Jsi pryč".
|
|
O dvou lidech, opilci a ex opilci, co rádi mudrují nad svým údělem..
(Omluvte prosím vulgaritu, ale byla nutná)
|
|
|
|
|
|
Co takhle zpříjemnit si ráno?:-)
|
|
Drabble na zadaná slova: sprcha*myšlenka*krok*ostrý*civět
|
|
|
|
Kouzlo předjaří z dnešního rána. Ta vrba fakt zářila...
|
|
|
|
|
|
A takle působí nová antidepresiva...
|
|
ráno
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Yarrod řekl o mr Scraper :Omae wa otaku janaika?!

