|
Tak mě to napadlo... Díky za případné komentáře.
|
|
|
|
Tak snad vás nezklame...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
je i není
|
|
....
|
|
*
|
|
Něco jako báseň
|
|
|
|
|
|
Optimismus je dnes nutností...
|
|
Pro vás nic moc, pro mě mnoho.
Zaslal mi jí člověk kterého miluji.
Chtěl jsem se jen pochlubit.
|
|
Smrt'-antropomorfní personifikace Smrti na Zeměploše. Ta krysa je Krysí Smrť-zabývá se smrtí malých hlodavců a někdy, když Smrt' nemá čas, i lidí. A u nás na gymplu není crr, ale melodie.
|

