Kategorie všechny

přidáno 26.07.2017
hodnoceno 4
čteno 1421(10)
posláno 0
přidáno 25.11.2015
hodnoceno 4
čteno 1446(12)
posláno 0
Milý deníčku...dělám si srandu :D (třebaže jsem si je opravdu psala - nejhezčí kronika vzpomínek, přátel, lásek a zážitků) ..
přidáno 29.03.2012
hodnoceno 4
čteno 1404(5)
posláno 0
Na úvod musím přiznat, že povídku jsem nenapsal sám. Spoluautorem je dáma jménem Karolina (snad mi promine netaktnost) ve věku osmdesáti let, která má ráda sci-fi a dějiny. Zjednošeně řečeno: Historická (a biblická) relita je její dílo, fantasmagorie jde za mnou... Povídka je trochu delší a celá se točí kolem Bible... (Takže vstup na vlastní nebepečí)
přidáno 06.08.2012
hodnoceno 4
čteno 2165(8)
posláno 0
přidáno 09.11.2014
hodnoceno 4
čteno 1620(8)
posláno 0
Zdeněk a Jitka zažili přerod zrady ve vzájemné pochopení a rozpadlého heterosexuálního vztahu v poklidné přátelství. A zvládli to v jednom telefonním rozhovoru. (Povídka ve formě scénáře, na rozhraní realismu a naturalismu.)
přidáno 30.11.2015
hodnoceno 4
čteno 1398(11)
posláno 0
přidáno 11.08.2012
hodnoceno 4
čteno 1029(5)
posláno 0
Nepříliš dlouhá povídka o dětském světě, obětavosti a vnitřní kráse.
přidáno 08.01.2023
hodnoceno 4
čteno 526(8)
posláno 0
přidáno 17.10.2010
hodnoceno 4
čteno 2174(21)
posláno 0
přidáno 12.11.2011
hodnoceno 4
čteno 2107(11)
posláno 0
Važ si kyslíku, který dýcháš!
přidáno 18.03.2013
hodnoceno 4
čteno 1418(15)
posláno 0
Archivní poporodní
přidáno 01.06.2018
hodnoceno 4
čteno 1611(19)
posláno 0
přidáno 26.12.2021
hodnoceno 4
čteno 768(8)
posláno 0
přidáno 18.08.2016
hodnoceno 4
čteno 1394(18)
posláno 0
přidáno 27.05.2014
hodnoceno 4
čteno 1457(12)
posláno 0
smutné to smutno
přidáno 30.06.2015
hodnoceno 4
čteno 1500(12)
posláno 0
přidáno 18.05.2014
hodnoceno 4
čteno 1151(14)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :
Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming