|
|
Zima za okny
Zima uvnitř
Prochladlá nic necítím
Tak proč to pořád bolí?
Zima uvnitř
Prochladlá nic necítím
Tak proč to pořád bolí?
Uf, tohle zastudilo až sem, a to se mě podobné (ne)pocity naštěstí teď netýkají. Ale ne že bych to neznala, tak asi proto.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Zima jedna báseň : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Sama sobě bachařem
Předchozí dílo autora : Nehezká básnička
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
matzas [15], SnakeEyes [13], Vladimír P [12], Vanlis [8]» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.

