|
|
|
Postapokalyptická povídka z prostředí ČR. Příjemné počtení přeji. :)
|
|
|
|
Pokračování satirického odlehčení současné české situace. Absurdistán asi zvítězil a vlna sexy uprchlíků tam přijíždí na mejdan. Příští díl, jen pokud se ještě probudí covid, ukrajinské válce se věnovat nechci.
|
|
Pokračování humorného odlehčení současné situace. Opravdu se to trochu podobá Kocourkovu.
|
|
Pokračování humorného odlehčení současné situace. Tentokrát se cítím v roli moderního šaška. Posuďte sami...
|
|
|
|
|
|
Jako bych byla s každým dalším textem víc a víc odhalená, snad se alespoň přenese, co má
|
|
Někdy autor potřebuje trochu něhy na další inspiraci. Snad tomu tahle sextina napomůže.
|
|
Prosba za jiné ...
|
|
|
|
|
|
BYL JSEM NA JEDNOM RECESISTICKÉM PRVNÍM MÁJI,A NAPSAL JSEM I PROSLOV KTERÝ SE TAM ČETL-ROZUMĚT TOMU BUDOU ALE ASI VÍC UŽ STARŠÍ ROČNÍKY...:-)
|
|
Chtění zabíjející, láskou uvolňující..
|
|
Poslední dobou se opět vracím k více rýmovaným věcem, snad se zalíbí tento pokus....
|
|
|
|
hodně z hloubky
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)

