|
Něco pro houbaře.
|
|
„Jo, takže já tě musím bavit, abys pro mě něco udělal?“
|
|
Tato báseň pojednává o tom, co se může, ale také nemusí dít za zavřenými dveřmi. Bohužel se takové věci dějí....
|
|
když nejde o život... Jde - O - H....
|
|
|
|
inspirováno: Oomph - Augen auf!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
po téměř měsiční pauze přicházím s dílem které je smutné ale snad se bude líbit :)
|
|
Přesuny z pismáku ... Červen 2012
|
|
|
|
Jen mi dejte co proto. Snad někdy napíšu něco, obsahově hodnotnějšího, ale tak nějak to cítím.
|
|
|
|
...já nevím...
|
|
hromada
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.

