|
Krátký příběh o vzpominání na dětství
|
|
pocitovka.
|
|
|
|
Nové zpracování starého příběhu nešťastné lásky...
|
|
Vyznat někomu lásku je jako přinést mu své srdce na stříbrném talíři se stříbrným nožem a říct:,,Bodni si!“
|
|
omluvte mě.... asi jsem divná.. je mi divně... ono to přejde
|
|
ta Tvá?
|
|
Když už je pozdě na odpor :-)
|
|
_
|
|
"imaginárno"
|
|
Ale budu já někdy velká ?!
|
|
(ne)báseň
naděje umírá poslední.. a ta moje neumře..ne tak lehce
|
|
...
|
|
Pokusil jsem se o romantickou báseň.
|
|
Velká písmena možná neodpoovídají gramatice..jde o zvýraznění....
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Sokolička řekla o Adrianne Nesser :Pro mě hodně zvláštní a silná slečna... Její básničky mě vždycky něčím dostanou a proto je ráda čtu. Adrianne, jsem ráda, že jsem ti mohla trochu nakouknout do duše, buď přesně taková, jaká chceš bejt! (Protože to jsi ty...)

