|
... stejská se mi... už první den.
/teď mi to psaní půjde rychle od ruky:)/ /a hlavně prosímvás--- neberte to vážně!:)/
|
Byla jsem nepříjemná
a vysmívala se tvejm trápením.
... já vím ...
Vznesla jsem proti sobě obžalobu
a musím se hájit.
Slzami se neobměkčím,
už dlouho na mě neplatěj...
Nad ránem,
když jsem stanula v noční košili před soudem,
/Tráva mi sahala po kolena
a trochu jsi mi chyběl/
jsem vyslyšela rozsudek
a přísedícími byli beruška
a pavouk s bílým křížem na zádech.
Budu, podle rozsudkový listiny,
posílat malý papírový parníčky po Vltavě.
S omluvou, s touhou a s láskou...
Dokud nedoplujou až k tobě...
K Norským fjordům.
Ale asi to nebude nikdo chápat.
... protože zvenku je to všecko tak dokonalý...
Tak snad aspoň ty chápeš...
/Mám tě hrozně ráda!/
a vysmívala se tvejm trápením.
... já vím ...
Vznesla jsem proti sobě obžalobu
a musím se hájit.
Slzami se neobměkčím,
už dlouho na mě neplatěj...
Nad ránem,
když jsem stanula v noční košili před soudem,
/Tráva mi sahala po kolena
a trochu jsi mi chyběl/
jsem vyslyšela rozsudek
a přísedícími byli beruška
a pavouk s bílým křížem na zádech.
Budu, podle rozsudkový listiny,
posílat malý papírový parníčky po Vltavě.
S omluvou, s touhou a s láskou...
Dokud nedoplujou až k tobě...
K Norským fjordům.
Ale asi to nebude nikdo chápat.
... protože zvenku je to všecko tak dokonalý...
Tak snad aspoň ty chápeš...
/Mám tě hrozně ráda!/

no ona tam asi ta souvislost dost chybi... jenom... ta fotka... mi hraje na city, to je vsecko:)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Malý papírový parníčky : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : --- čekám na VÝJIMEČNOU chvíli ---
Předchozí dílo autora : Kuřátka, myšlenky, gentlemani a tvý štětce.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
veronika řekla o TualKraplak :tual, jsi tak zajimava a roztomila holka..ctu vsechno, co napises a i kdyz se to nezda, stopuju te..oslovujes

