|
věnováno té mojí Bestii :)
|
|
Jde o mou první zveřejněnou báseň, takže nevypadá tak k světu :) Každopádně budu rád za objektivní hodnocení :)
|
|
Chci aby někdo slyšel můj příběh, chci aby někdo věděl, co opravdu znamená láska.
|
|
po včerejším divadelním představení - ČAS G - EVRYBÁBY.....věta :polehčující okolnosti ....je z představení !
|
|
|
|
|
|
smutný a pravdivý
|
|
|
|
|
|
Převážně nevážný pokus o skororispet
|
|
|
|
|
|
|
|
Spadané listí
|
|
Příběh jedenadvaceti dnů...
|
|
Povídka, ve které motiv činu zůstal zahalen tajemstvím...
|
|
něco je vymyšlené, něco se stalo...trochu jinak;)
starší dílko, ale podle mě, se číst dá:)
|
|
Blondýnky jsou, byly a budou... tak pozor, jsou nebezpečné! A vědí, co chtějí. Vědí i to, proč to chtějí a jak. Jen hledají, stejně jako všechny ženy způsob, jakým by to vyjádřily.
|
|
Také máte rádi mandarinky? V téhle povídce se dozvíte, že se dají použít nejen na jídlo...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
kmotrov řekl o Homér :Nebál bych se s ním vyrazit někam daleko mimo civilizaci, nenechal by mě ve štychu.

