Kategorie všechny

jenom proto ze se mi to zrovna hodi
přidáno 22.12.2007
hodnoceno 4
čteno 2159(25)
posláno 0
poslední dobou jsem taková hodně poetická ....
přidáno 29.04.2009
hodnoceno 4
čteno 1644(21)
posláno 0
přidáno 09.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1503(17)
posláno 0
Vidět tak někdy za ...
přidáno 26.09.2008
hodnoceno 4
čteno 1911(17)
posláno 0
štěstí?
přidáno 18.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1792(13)
posláno 0
Když se nelze zbavit naděje...
přidáno 19.04.2009
hodnoceno 4
čteno 1614(17)
posláno 0
Komentář k jedné básni či vlastní rekapitulace života? Quien sabe...
přidáno 05.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1779(15)
posláno 0
přidáno 05.03.2008
hodnoceno 4
čteno 1760(20)
posláno 0
Úryvek z Nymburských přístavních slavností
přidáno 28.09.2008
hodnoceno 4
čteno 1634(21)
posláno 0
.....
přidáno 24.12.2008
hodnoceno 4
čteno 1728(30)
posláno 0
Co k tomu říci? To nechám na vás...
přidáno 13.02.2008
hodnoceno 4
čteno 2210(23)
posláno 0
....my life
přidáno 31.03.2008
hodnoceno 4
čteno 1592(29)
posláno 0
přidáno 23.07.2009
hodnoceno 4
čteno 2018(14)
posláno 0
Když jste malí a nemůžete dělat nic.
přidáno 06.03.2008
hodnoceno 4
čteno 1513(14)
posláno 0
V době dovolených je na místě povídka s poněkud odlehčeným tématem. O takovou jsem se právě snažila a doufám, že si najde své čtenáře.
přidáno 29.07.2009
hodnoceno 4
čteno 2167(19)
posláno 0
trochu mi to připomíná moje starý věci.. psalo se to samo, nebyl to účel.. ještě si tim nejsem jistá.. /photo by me/
přidáno 19.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1523(19)
posláno 0
Prosím prosím napište mi kometář co si o celé povídce myslíte. Zajímalo by mě, jaké dělám chyby, atd. děkuju moc :-)
přidáno 25.02.2008
hodnoceno 4
čteno 1844(14)
posláno 0
pidiaturka okamžiku inspirovaná jedním nesmírně milým a srdečným pisálkem, který má dar vdýchnout i přes pouhá písmenka dobro a radost do srdce a pohladit duši. A to není málo!!!...... A jemu toto věnuji (i kdž není zdejší poeta)
přidáno 15.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1916(22)
posláno 0
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
colorka řekla o Králíček :
Ali, jsi jedna z nejhodnějších slečen, který jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že tě znám, protože můj život bez tebe by byl jak kafe bez cukru. ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming