|
Pohádka bez konce...možná !!
|
|
|
|
Ze šuplíku z jedné akce
|
|
dost narychlo spatlané ve 4 ráno, schválně nechávam tak, jak je v mém alkoholovém deliriu zvykem ...
|
|
aneb taková sonda do toho jak to mám někdy z usínáním..:)
|
|
|
|
dnešní ranní příhoda, hned je to ráno veselejší :D
|
|
Zase jedno starší dílko z deníku
|
|
|
|
A babi, vážně tě nejvíc trápí, kolik už ukradli zloději svíček?
|
|
|
|
S tímhle nemám zkušenosti... tak jen do mě :D
|
|
|
|
|
|
Podzimní nostalgie No.2, kdy děda shrabal listí a pak v mi v něm pekl brambory. Jinak název jsem ukradla(sorry jako) víte komu?
|
|
procházkou po Starém městě jsem si kedlubínek propláchl...:-))
|
|
Ty už jsi pryč a za Tebou pomalu odchází i vzpomínky na Nás.
Snažím se uchovat si alespoň tvoji tvář.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Nikytu řekla o A42 :Zbožňuji její netradiční a nezaměnitelný styl psaní. Rozhodně stojí za přečtení. :-)

