Kategorie všechny

Pohádka bez konce...možná !!
přidáno 26.01.2015
hodnoceno 5
čteno 1525(12)
posláno 0
přidáno 25.10.2015
hodnoceno 5
čteno 1086(9)
posláno 0
Ze šuplíku z jedné akce
přidáno 06.09.2018
hodnoceno 5
čteno 1496(13)
posláno 0
dost narychlo spatlané ve 4 ráno, schválně nechávam tak, jak je v mém alkoholovém deliriu zvykem ...
přidáno 11.07.2012
hodnoceno 5
čteno 1511(12)
posláno 0
aneb taková sonda do toho jak to mám někdy z usínáním..:)
přidáno 27.08.2015
hodnoceno 5
čteno 1249(10)
posláno 0
...
přidáno 10.12.2012
hodnoceno 5
čteno 1611(14)
posláno 0
přidáno 31.12.2022
hodnoceno 5
čteno 555(7)
posláno 0
dnešní ranní příhoda, hned je to ráno veselejší :D
přidáno 26.11.2022
hodnoceno 5
čteno 593(8)
posláno 0
Zase jedno starší dílko z deníku
přidáno 16.08.2012
hodnoceno 5
čteno 1417(15)
posláno 0
A babi, vážně tě nejvíc trápí, kolik už ukradli zloději svíček?
přidáno 04.01.2012
hodnoceno 5
čteno 1570(9)
posláno 0
přidáno 04.06.2020
hodnoceno 5
čteno 872(13)
posláno 0
S tímhle nemám zkušenosti... tak jen do mě :D
přidáno 24.02.2021
hodnoceno 5
čteno 1146(14)
posláno 0
přidáno 16.01.2023
hodnoceno 5
čteno 699(8)
posláno 0
přidáno 27.08.2025
hodnoceno 5
čteno 307(14)
posláno 0
přidáno 13.12.2016
hodnoceno 5
čteno 1364(10)
posláno 0
Podzimní nostalgie No.2, kdy děda shrabal listí a pak v mi v něm pekl brambory. Jinak název jsem ukradla(sorry jako) víte komu?
přidáno 12.10.2017
hodnoceno 5
čteno 1617(13)
posláno 0
procházkou po Starém městě jsem si kedlubínek propláchl...:-))
přidáno 29.12.2012
hodnoceno 5
čteno 1265(5)
posláno 0
přidáno 30.09.2012
hodnoceno 5
čteno 1427(9)
posláno 0
Ty už jsi pryč a za Tebou pomalu odchází i vzpomínky na Nás. Snažím se uchovat si alespoň tvoji tvář.
přidáno 30.08.2012
hodnoceno 5
čteno 1652(17)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming