|
Veliký experiment, po zhlédnutí jedné fotky (kterou se mi bohužel nepovedlo najít) mě napadlo....
|
|
Po večerech chatuji s Ginsbergem a Bukowskim...
|
|
|
|
|
|
#lolity #zvrhlyvedouci #kdejsouchapadla #nejsouchapadla
|
|
|
|
Kocovina je nejlepší básník špatných veršů
|
|
|
|
je před námi schováno ještě mnoho tajemství, které možná jednou objevíme až budeme připraveni na čirou pravdu ať jsme nebo nejsme věřící
|
|
Vila Diana
|
|
Kateřina, portréty a Rokle...
|
|
Noční výprava
|
|
Sklepní martýrium
|
|
Ve věži
|
|
Děvče se zelenýma očima
|
|
Po dlouhé pauze... snad si ještě někdo vzpomene :-)
|
|
A je tu konec. Všem, kteří věnovali tomuto vyprávění trochu svého času, moc děkuji a doufám, že nejsou zklamaní :-)
|
|
Před mnoha lety...
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Yana řekla o Kakuzu :Jednou tě někdo nazval pupenem, pamatuješ, řekla bych že to vystihl přesně a tuším, že až vykveteš budeme zírat. Tvoje poezie je čím dál lepší(-:

