|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inspirováno Karlem Plíhalem
|
|
Ždímu podvědomí
|
|
s rozbitejma kolenama...
|
|
...blues, pak beztak balada, nakonec sračka a žádost o pomoc zakončená diskuzí...
|
|
|
|
...život je plný bbbblues...
|
|
|
|
|
|
Báseň pojednávající o problému horalů, kterému většina městského obyvatelstva nikdy plně neporozumí, pokud nemá podobně otřesnou zkušenost.
|
|
Mám těžké období. Toto je jen kousek z mých myšlenek, náhled do mé duše. Doufám, že se spojím pomocí milovaného psaní se správnými lidmi :')
|
|
|
|
4.7.2011 22:38
http://www.youtube.com/watch?v=8LbkxP_UCBQ&feature=player_embedded
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
kmotrov řekl o Yana :Ve své tvorbě se umí se obrátit naruby (tak, že to co je uvnitř, je vidět zvenčí) až to vyrazí dech. Je věčnou dívkou a věčnou mámou, byla taková vždy a na vždy taková zůstane.

