![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Mě to přijde celkem zajímavý i takhle, akorát moc nemusim trojitý vykřičníky a vůbec se mi do básničky nehoděj smajlíky


hezky se to čte. dík za příjenmých pár řádků posezení v kavárně s tebou i těmi ostatními


Jé.. to je krásný, latinu mam taky ráda.. ač co už nejsem na gymplu, dost mi spadla úroveň.. díky tobě se mi trpochu obživí.. díky :-)


Možná někdy, ale určitě ne vždycky.. hlavně buď takovej, jakej jsi opravdu, to je to hlavní.


Sníh je inspirativní věc.. hezký, jak ho pojímáš "akčně"
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o Singularis :Milý a zajímavý člověk s analytickým pohledem matematika, pečlivostí archiváře a zvláštností Auri.