![]() |
komentáře uživatele :
Občas se najdou an světě lidé, co zůstanou vryti do vzpomínek. A když už se zdá, že na ně člověk zapoměl, objeví se něco, co je zase připomene..
Člověk nikdy není sám..buď ho otravují lidé a nebo lidé z jeho myšlenek..
krásné. Myslím že na světě existuje jenom jedna kytka, která dokáže nejlépe vystihnout lásku. A je to růže. Je krásná, je symbolem vášně ale můžeš se poranit o trny které má.
Krásně napsané..
Krásně napsané..
díky za komentáře.. no možná, že se jí líbíš a proto se na tebe vždycky usměje^^.
Být tak tou kostkou cukru v tvém životě... teda vlastně v tvé kávě:-) Snad se mi to alespoň chvílemi daří.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Světluška [18], baculka59 [16], marek_a_marek [12], Infantility [11], Amelie [8]» řekli o sobě
colorka řekla o Králíček :Ali, jsi jedna z nejhodnějších slečen, který jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že tě znám, protože můj život bez tebe by byl jak kafe bez cukru. ;)


