nobody
datum 18.10.2020
ying-yang 56, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 24.12.2020 - 14:48
komentářů6(2.)
Chlape, mysli u toho psaní: "Asi mám těch holek, přeci jenom víc!!!"
přidáno 24.12.2020 - 14:42
komentářů4(2.)
Vynikající....chudák Pepíček Zíma, jela po něm hnisavá osoba!
přidáno 24.12.2020 - 14:40
komentářů4(1.)
Hezká myšlenka, příběh i pointa, jen to není rytmicky učesané, škoda. A říká se "mám (JÍ) jak z praku", né?
přidáno 24.12.2020 - 14:34
komentářů9(6.)
Miňko: hihi, oprav si název.
přidáno 24.12.2020 - 13:43
komentářů8(8.)
Psavec: Já jsem jistě Polydeukés, v kritických momentech svého života cítím vždy "otcovu" přízeň!
přidáno 24.12.2020 - 13:39
komentářů8(7.)
Děkuji vřele.
přidáno 23.12.2020 - 12:23
komentářů8(4.)
PrimaDen: Já jsem ten pravej blíženec narozenej přesně uprostřed jeho období, na kterýho tudíž pasujou všechny "blížencovatý" recenze, ale čelim tomu statečně.
přidáno 22.12.2020 - 18:01
komentářů8(2.)
Né, asi....asi né!
přidáno 22.12.2020 - 13:22
komentářů15(13.)
Nine: Já myslim, že se vzhledem k současné situaci pomalu blíží doba, kdy ty skafandry budeme nosit všici!
přidáno 22.12.2020 - 13:19
komentářů10(10.)
Nine: No, to by's už mohla v devětadevadesáti snad vědět, né?
přidáno 21.12.2020 - 09:17
komentářů6(2.)
Na blížence mi laskavě nesahejte!!! Miňko, je to fajn a ta panna dokonce vynikající.
přidáno 21.12.2020 - 09:02
komentářů6(6.)
Já děkuji.
přidáno 21.12.2020 - 09:00
komentářů15(11.)
Z nitra: Já na to jednu takovou složku mam, jmenuje se "koš"!
přidáno 20.12.2020 - 23:31
komentářů15(9.)
Nine: Nejt už si nedam do souvislosti, někde jsem to zřejmě použil v komentu, né? Jinak děkan.
přidáno 20.12.2020 - 22:03
komentářů15(7.)
Tak to je dobře, že se bavíte, děcka.
přidáno 20.12.2020 - 16:21
komentářů15(4.)
Singularis: Tak já bych asi autora ani čtenářstvo, stran znalostí o kosmovyměšování, nepodceňoval. Zřejmě všici tušíme, že nebylo mým záměrem, napsat říkanku podle skutečné události. Narovinu, on se ani ten montér ve skutečnosti nejmenoval Antonín!
přidáno 20.12.2020 - 16:14
komentářů15(3.)
človiček: tak sláva!
přidáno 20.12.2020 - 08:55
komentářů4(2.)
Rozhodně hned na úvod patří: "štědrosti svátky, Vánoce." a to nejen kvůli rytmu, ale ono je to, vzhledem k pokračování, pak už stejně jedno.
přidáno 20.12.2020 - 08:49
komentářů8(4.)
Jsem rád, že "hovězí" nápady nemám jenom já!
přidáno 20.12.2020 - 08:36
komentářů11(9.)
Matka, matka! A co šroub?
Ten se v mysl vrtá hloub!
1 ... 9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23 ... 25
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming