![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Dandy : Jaroušku, jako ze života - vypravěč vypráví děj, myšlenky a pocity, prostě zná celý příběh. Povedená a hezká.


Mlčeti Zlato : odráží boj mezi vášní a rozumem, mezi realitou a klamem – je to otevřené, působí silně a sugestivně.


puero : to byly letní projížďky lodí v noci, a je to jen vyjímečně, miluji to místo kolem Karlova mostu. A přitom foceno telefonem. Jinak ti děkuji a přeji krásný pobyt v Praze.


Jarda468 : je nabitá emocemi, temnými obrazy a hlubokou symbolikou! Ve verších cítím melancholii, tajemství a zvláštní pouto mezi poutníkem a samotným městem. Vystihuješ atmosféru města, jeho živé a temné stránky. Je zvláštní, ale má něco do sebe.


Mlčeti Zlato : mám radost, že se ti líbí, děkuji.


Yana : metaforická fráze, často označující přechod mezi dnem a nocí, plný tajemství a emocí


mannaz : bylo to moc milé, poetické zpestření dne a radost nás mělo určitě víc. Děkuji ti.


Leslie : já chtěla tu hlínu napsat a pak jsem si řekla samé plody a kvítka. Ale svatá pravda. Mannaz bude mít radost !


mannaz : líbí se mi, ale jen hádám :1 jablíčka, 2.vanilka, 3.fialenky, 4. brambora ? 5.levandule, 6. jahůdky.


Mlčeti Zlato : to je krásně zachycená poezie. Je v tom hloubka a emoce, Dionýsos jakožto symbol opojení i úniku.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
OSLOVIT» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Orionka :Její básně umí nejen pobavit, ale dát i podnět k zamyšlení. Stojí za návštěvu. :-)